Wulkanizacja Ursynów, Kabaty - Change Tyres

SERWIS OPON URSYNÓW

Change Tyres jest profesjonalnym serwisem opon z pokolenia na pokolenia specjalizującym się w usługach wulkanizacji. Firma posiada duże doświadczenie w serwisowaniu i montażu opon standardowych jak i opon niskoprofilowych. Od początku istnienia używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu do montażu ogumienia. Wszelkie naprawy robione są dokładnie i dobrymi materiałami marki Tip-Top. Od kilku lat zajmujemy się również profesjonalnym i kompleksowym praniem tapicerki samochodowej oraz mechaniką samochodową.

Zadzwoń i zarezerwuj termin

Dlaczego My

PROFESJONALNY SPRZĘT. 

Używamy tylko i wyłącznie profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu do wyważania i demontażu ogumienia.

DOŚWIADCZENIE PRACOWNIKÓW.

Change Tyres jest firmą rodzinną, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie i certyfikaty do wykonywania usług.

 

CZYSTOŚĆ I KONSERWACJA. 

Dbamy o czystość wykonywanych usług i konserwację wszystkich elementów, które są narażone na jakiekolwiek uszkodzenia podczas wymiany.

 

Opinie Klientów:

Wymieniałem klocki hamulcowe. Szybko, profesjonalnie i w rozsądnej cenie. Polecam.
Antoni M.
Bardzo profesjonalnie i co ważne punktualnie.
Jarek K.
Szybko sprawnie profesjonalnie i nie drogo.
Dominik N.
Chłopaki robią dobrze swoją robotę. Polecam
Łukasz S.
Szybko,Tanio,Bardzo profesjonalnie i co ważne punktualnie!!!:)
Kamil B.
Super miejsce! Długo szukałem serwisu który PORZĄDNIE zmieni koła/opony. Niby prosta rzecz a tylko tutaj potrafią należycie wszystko zrobić od A do Z. Zaczynając od obsługi telefonicznej: sami oddzwaniają jak się nie dodzwonisz! Ogromny plus. Idąc dalej koła dobrze wyważone, napompowane odpowiednim ciśnieniem powietrza odczytanym z tabliczki znamionowej danego auta a koła dokręcone kluczem dynamometrycznym. Tak właśnie to powinno wyglądać! Dorzucając możliwość osobistego wjazdu na halę oraz płatności kartą naprawdę polecam i gratulacje dla chłopaków za świetną jakość przy zachowaniu rozsądnych cen! Gorąco polecam!
Konrad G.
Pan Łukasz załatwia od ręki problemy których nie umieli ogarnąć w ASO 🙂 Pełen profesjonalizm i uczciwy człowiek. Polecam w 100%!
Artur D.
Pan Łukasz uprał nam całą tapicerkę w samochodzie. Bardzo się do tego przyłożył bo wygląda teraz jak z salonu. Polecam wszystkim.
Tomasz W.

Galeria serwisu: